sherlock-holmes-931897_1920

W twoim małżeństwie dzieje się źle. Mąż nie wraca z pracy na czas, a kiedy się już pojawi milczy i nie ma ochoty na jakiekolwiek rozmowy. Kilkakrotnie sprawdzałaś jego komórkę, w której notorycznie pojawia się ten sam numer. Kiedy zadzwoniłaś, w słuchawce odezwał się kobiecy głos. Wszystko wskazuje na to, że mąż prawdopodobnie ma kochankę. No cóż, zdarza się, nie ty pierwsza i nie ostatnia zostałaś zdradzona, ale urażona duma nie daje o tym zapomnieć.
Co roku takie sytuacje zdarzają się wśród małżeństw i par. Zdrady dopuszczają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zdarza się, że zdradzany partner nie ma najmniejszego pojęcia o podwójnym życiu swojej drugiej połowy, a kiedy prawda wyjdzie na jaw, jest totalnie zaskoczony. Niestety nie pomaga złość, łzy i zachodzenie w głowę, dlaczego to się stało. A często można uniknąć upokorzenia. Wystarczy przy pierwszych, niepokojących oznakach, zwrócić się do agencji detektywistycznej.
Prywatny detektyw profesjonalnie zajmie się sprawą. Zwykle osoba zajmująca się tym fachem ma wieloletnie doświadczenie i narzędzia, za pomocą których, łatwo i sprawnie odkryje prawdę. Po zapoznaniu się z faktami, przeanalizuje sytuację i zaplanuje sposób działania. Śledząc osobę podejrzaną o zdradę, wykonując zdjęcia, zakładając podsłuch i dokonując innych czynności ułatwiających zadanie, w krótkim czasie może potwierdzić lub wykluczyć niewierność partnera. Oczywiście detektyw jest osobą, której charakter pracy zmusza do zachowania dyskrecji. Tylko w ten sposób może skutecznie dociec prawdy. Jeżeli zdrada okaże się faktem, w delikatny sposób informuje klienta i przekazuje materiał dowodowy, który udało mu się zgromadzić. Nie jest to łatwy czas dla osoby zdradzonej. Nie wie jak właściwie postąpić, aby wyjść z godnością z takiej sytuacji. Detektyw musi mieć także wiedzę psychologiczną, którą wspomoże rozgoryczonego klienta i doradzi, jakie kroki przedsięwziąć.
Praca prywatnego detektywa jest niezwykle trudna i odpowiedzialna, musi on postępować w zgodzie z prawem, a przede wszystkim ze swoim sumieniem.